Hakkımızda

Hakkımızda

Şirketimiz Güvenlik Tur Kontrol Sistemleri konusunda tasarım, projelendirme ve bu projeleri uygulama aşamalarını başarı ile gerçekleştirmektedir.

Yukarıda da açıkladığımız gibi işimiz, profesyonel Güvenlik Tur Kontrol Sistemleri ve bunları tamamlayan yan ürünlerinin en efektif şekilde kullanılacağı alternatifli projeler üreterek, temelinde müşteri memnuniyeti olan bir vizyon ile satış ve satış sonrası hizmetlerin yerine getirilmesidir.

21.yüzyılın hızla değişen birey – birey ve birey – kurum ilişkilerinde bilgi, deneyim ve güvenilirlik çok büyük önem kazanmaktadır.

Güvenlik konusunda ne kadar tedbir alınırsa alınsın neticede bununda oto kontrol mekanizmasının insan öğeli olduğunun bilincinde olan TUNA, gözetim faaliyetinde bulunan kişi kurum yada kuruluşlara yeni bir Güvenlik Tur Kontrol Sistemini tanıtmaktan büyük bir mutluluk duymaktadır.

TUNA bu çerçevede, 2004 yılından günümüze kadar da BP 2002 Serisi “Tur Kontrol” sistemlerinin ithalatını sürdürmektedir.

Türkiye genel dağıtıcısı olduğumuz bu ürünler ithalata başladığımız tarihten bu yana özellikle; SECURITAS, TÜRK TELEKOM, TSE, DSİ, TCDD, TÜBİTAK, TEPE SAVUNMA, DAK GÜVENLİK, TRİO GÜVENLİK, OYAK SAVUNMA, ETİ MADEN AŞ, BİRKO AŞ, EGO, MEY AŞ, T.C. KARAYOLLARI, ANKARA ÜNİVERSİTESİ, ETİ GIDA AŞ, İSTANBUL KÜLTÜR AŞ, vb gibi sayabileceğimiz bir çok kurum ve kuruluşta sorunsuz olarak kullanılmaktadır.

Darbeye dayanıklılık, su geçirmeme, yüksek hafıza kapasitesi, işlenmiş bilgilerin tekrar alınabilmesi, gerektiğinde normal telefon hatları (PSTN Şebeke) veya GSM şebekesi üzerinden veri aktarımı özelliği ile sektörde rakipsiz olduğunu ortaya çıkarmaktadır.

Bununla beraber, 48 saat içinde servis verilmesi, 48 saati geçen sürelerde müşteri mağduriyeti göz önüne alınarak geçici ürünle kontrolün devamının sağlanması konusunda gereken duyarlılığa sahip olup, gerektiğinde yeni ürün ile değiştirme garantisinin olması önemli bir ayrıcalıktır.